Essence- Matujący puder w kompakcie

Puder znajduje się w plastikowym, dość solidnym opakowaniu z otwieranym wieczkiem. Do dyspozycji mamy 8g produktu. Puder nie ma żadnego aplikatora w postaci gąbeczki, ale mi akurat to nie przeszkadza. Większość i tak wyrzucam, a do nakładania pudru używam pędzla. Nie ukrywam jednak,że lusterko czasem by się przydało. 

Puder jest zbity i co najważniejsze nie pyli tak jak jego poprzednik Fix&Matt. Używając tamtego pudru musiałam uważać żeby nie pobrudzić siebie i wszystkiego dookoła. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Aplikacja tego pudru to czysta przyjemność. Jest wygodny w użyciu. Nie bieli twarzy,  nie jest widoczny i przede wszystkim dobrze współgra ze wszystkimi podkładami.
Jest to bardzo dobry produkt i mimo nieciekawego składu bardzo się z nim polubiłam. Dobrze matuje i ładnie ujednolica makijaż. Utrzymuje moją twarz w ryzach około 5-6 godzin, a musicie mi uwierzyć,że to nie lada wyczyn. W dodatku nie zapycha, nie wysusza skóry, jest w przystępnej cenie, a więc czego chcieć więcej? 


10 komentarzy:

 1. 5-6 godzin? super, muszę bo mieć :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię produktów do twarzy od essnece bo mnie po nich wysypuje :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam ten tylko sypki i matuje mi na ok. 2-3h. ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Stronię od pudrów w kompakcie, ale dzięki Twojej notce zatęskniłam

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam go, ale ogólnie boję się wszelakich pudrów które mają nieciekawe składy. Zapycha mnie prawie wszystko:(
  W rezultacie zostaje mi używanie bibułek co godzinę-dwie i użycie od czasu do czasu pudru matującego, po którym nie mam "końca świata" na twarzy :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie jak za taką cenę to pewnie niezły.

  OdpowiedzUsuń
 7. O! nie miałam jeszcze pudru z essence, ale będę o nim pamiętać, bo dobru puder matujący jest przeze mnie poszukiwany ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. oo muszę go koniecznie kupić:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubiłam się z Mattifying Compact Powder 07 Translucent z Essence, jednak chyba jego miejsce zajął omawiany wyżej produkt; zachęcona pozytywną opinią zapewne go nabędę :)

  OdpowiedzUsuń

♥ dziękuje
♥ wszystkich stałych i nowych czytelników ściskam bardzo gorąco!