Fantastyczny peeling | Korund Mikrodermabrazja

To idealny produkt dla fanek mocnych, ostrych i dobrze oczyszczających peelingów. Sama początkowo miałam pewnie wątpliwości, ale ostatecznie postanowiłam zaryzykować i nie żałuję. To zdecydowanie jedno z moich najfajniejszych odkryć pielęgnacyjnych. I wiem jeszcze jedno - nie wrócę do drogeryjnych peelingów.

Korund to taki niepozorny pyłek. Ma postać białych kryształków, które pięknie połyskują w świetle. Bardzo ważne jest używanie go z umiarem i przede wszystkim wyczuciem, bo przy nieumiejętnym stosowaniu może nam zrobić więcej szkody niż pożytku. Im bardziej delikatna skóra tym bardziej znaczące jest aby nie przedobrzyć z jego ilością. Wprawdzie jego działanie można stopniować, ale jak we wszystkim istotne jest zachowanie umiaru. Sama aplikacja jest dla mnie bezproblemowa. Mieszam odrobinę proszku z żelem do mycia twarzy i wykonuję delikatne ruchy. W ten sposób możemy zużyć nielubiane kosmetyki. Drobinki nie rozpuszczają się w wodzie i to od nas zależy ile poświęcimy czasu na sam zabieg. Po jego użyciu skóra jest miękka, gładka i rozjaśniona. Dodatkowo poprawia krążenie, koloryt, a sama twarz wygląda promiennie. Mam także wrażenie, że jest ona  oczyszczona do granic możliwości. Różnica przed i po jest wyczuwalna w trybie natychmiastowym.

12 komentarzy:

 1. Mam maseczkę-peeling z Fitomedu właśnie z korundem i jestem zachwycona efektami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj niestety to nie dla mnie... nie lubię tarcia

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ciekawi mnie ten korund ale musze poczekac bo na razie nie mogę używac peelingów;0

  OdpowiedzUsuń
 4. mam i rzadko używam ponieważ wolę peelingi enzymatyczne albo kawitację ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie niestety zrobił więcej krzywdy niż pożytku, więcej go nie użyję...

  OdpowiedzUsuń
 6. wierzę, że jest rewelacyjny i z ogromną chęcią bym go wypróbowała, ale niestety moja cera naczyniowa by tego nie zniosła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. muszę wreszcie zamówić.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. o to jeszcze nie próbowałam tego cudaka

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja skóra jest tak sucha, że nie ma opcji, żeby tego użyć :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Nigdy nie miałam tego produktu, ale bardzo mnie zainteresował.

  OdpowiedzUsuń

♥ dziękuje
♥ wszystkich stałych i nowych czytelników ściskam bardzo gorąco!