BLOKER ZIAJA

Już jakiś czas zbierałam się do napisania tej recenzji. Moja przygoda z blokerem zaczęła się już bardzo dawno. Zamówiłam go na allegro, bo na samym początku był kłopot z jego dostępnością. Używałam namiętnie przez kilka miesięcy, potem okazjonalnie,aż w końcu zrobiłam sobie przerwę. Służył mi naprawdę bardzo dobrze,dlatego jakiś czas temu postanowiłam znowu do niego wróci. Tym razem jednak kupiłam go w Rossmanie i obyło się bez zamawiania przez internet.

 
Opakowanie jest wygodne i tradycyjne dla antyperspirantów w kulce. Bardzo minimalistyczne. Przyjemne dla oka,bez żadnych krzykliwych elementów. Kulka przez cały okres użytkowania nie zacina się, a my spokojnie możemy kontrolować ilość produktu. Konsystencja jest wodnista i rzadka. Trzeba uważać, bo podejrzewam,że może się wylać. Bloker dość długo schnie, dlatego warto jest przytrzymać chwile ręce w górze. Na szczęście nie pozostawia mokrych plam. Należy uważać, bo bloker lubi odbarwiać ubrania. Nie do końca odpowiada mi jego zapach, momentami mnie wręcz drażni. Po jakimś czasie idzie się jednak do niego przyzwyczaić.


Pierwsze wrażenie po użyciu tego produktu nie należały do najprzyjemniejszych. Strasznie swędziała mnie po nim skóra, a jedyne na co miałam ochotę to go zmyć. Nie wiem czym było to spowodowane, bo przecież nie używałam go po depilacji. Obecnie stosuję go 1-2 razy w tygodniu. Dodatkowo codziennie rano używam drogeryjnego antyperspirantu. Dzięki takiemu połączeniu nie muszę  martwić się mokrymi pachami. Zero potu i nieprzyjemnego zapachu. Obietnice producenta są spełnione, a sam produkt naprawdę działa. Musimy stosować go tylko z zaleceniami i pamiętać później o regularnym stosowaniu raz w tygodniu. Oczywiście nie należy używać go bezpośrednio po depilacji i nie przesadzać z częstotliwością użytkowania. Niestety nie mam porównania z innymi tego typu blokerami jak np Etiaxil. Ale jeśli chodzi o bloker Ziaja to na tle cenowym wypada najlepiej z nich wszystkich. Wydajność również bardzo dobra. Używam go już kilka miesięcy, a mam wrażenie,że się nie kończy. Dodatkowo zapewnia mi ogromny komfort psychiczny, zwłaszcza letnią porą.


11 komentarzy:

 1. mnie zawsze po nim swędzi skóra, na początku mocno się drapałam;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Również go posiadam :) Ale niestety jakoś nie mogę się zebrać i używać go regularnie z zaleceniami producenta. !!

  Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie sprawdził się dopiero przy drugim opakowaniu, ale ogólnie go lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnei się dobrze sprawuje !! Lubię w ogole ziaje za antyperpiranty i bloker !
  Zleksza szczypał ale teraz już jest ok !

  OdpowiedzUsuń
 5. ja zawsze wracam do blokerka :) szczególnie latem

  OdpowiedzUsuń
 6. nie wiem czemu, ale ten mały hit mnie nie przekonuje do siebie

  OdpowiedzUsuń

♥ dziękuje
♥ wszystkich stałych i nowych czytelników ściskam bardzo gorąco!