SUCHY SZAMPON TIMOTEI

Do tej pory nie miałam do czynienia z suchym szamponem. Zresztą od początku podchodziłam do niego bardzo sceptycznie i podchodziłam do niego z dużym dystansem. Okazało się, że moje obawy były słuszne, bo nie zachwycił mnie ten produkt i raczej więcej do niego nie wrócę. Nie jest to dla mnie produkt pierwszej potrzeby.

Opakowanie jest wygodne i poręczne, do złudzenia przypominające lakier do włosów czy dezodorant. Aplikacja jest bardzo prosta i bezproblemowa. Wystarczy spryskać włosy, następnie delikatnie wmasować i po dwóch minutach wyczesać. Nie podoba mi się jego zapach. Jest bardzo intensywny i czuć go prawie w całym mieszkaniu. Dodatkowo po aplikacji jest wyczuwalny przez przez kilka godzin.  
Już po kilku minutach włosy są odświeżone i uniesione u nasady. Nie miałam też problemu z białym nalotem, który czasem pozostawiają suche szampony, ale jest to spowodowane pewnie tym, że jestem blondynką. Nie przekonuje mnie jednak działanie tego produktu. Włosy i owszem wyglądają świeżo, przyzwoicie i spokojnie możemy gdzieś wyjść. Efekt ten jednak utrzymuje się krótko. Już po kilku godzinach włosy są przyklapnięte. Zamiast używać tego typu specyfików wolę ten czas przeznaczyć na porządne umycie włosów i cieszyć się naprawdę świeżą i uniesioną fryzurą.

12 komentarzy:

 1. Ja zawsze byłam sceptycznie nastawiona do suchych szamponów, a ta recenzja jeszcze bardziej mnie utwierdziła w tym przekonaniu. :)) Tym bardziej, że jak dla mnie chociażby szampony do włosów Timotei są genialne. :) Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie służą ostatnio normalne szampony z tej firmy, ale suchego jeszcze nie próbowałam :) Szkoda, że efekt jest krótkotrwały :/

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja lubię suche szampony ;-) wiadomo, że używam ich tylko w razie wu, tego z Timotei nie miałam, ale może przystępna cena skusi mnie na niego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię szampony Timotei ale dłuższe stosowanie (dłuzsze niz miesiac) wywołują u mnie łupież :|

  OdpowiedzUsuń
 5. tego nie miałam, ale używam suchych szamponów Batiste i one utrzymują włosy świeże cały dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie słyszałam nigdy o tym szamponie , szkoda że brzydko pachnie :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiedziałam że Timotei ma w swoim asortymencie suche szampony;( ale za brzydki zapach już mu dziękuję...

  OdpowiedzUsuń
 8. jakoś w ogóle nie przepadam za marką timotei. Ale czytając komentarze chyba wreszcie się skuszę i wypróbuję jakiś suchy szampon :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jeszcze nie miałam żadnego suchego szamponu i póki co mnie nie kuszą.

  OdpowiedzUsuń
 10. Też nie byłam przekonana do suchych szamponów, jakiś czas temu kupiłam Batiste i muszę przyznać, że czasem się przydaje :)

  OdpowiedzUsuń
 11. nie wiedzialam że Timotei również ma suchy szmapon w swojej ofercie :) Teraz planuję zakup Batiste, czytałam na ich temat ogromną ilość pozytywnych opinii :)

  OdpowiedzUsuń

♥ dziękuje
♥ wszystkich stałych i nowych czytelników ściskam bardzo gorąco!