FIXER MAKE UP KOBO

Absolutna nowość i chyba jedyny dostępny tego typu produktu w drogerii. Do tej pory znałam jedynie Fixer Spray Kryolan. Przeglądając ostatnio gazetkę z drogerii Natury w oczy rzucił mi się utrwalacz makijażu od Kobo. Musiałam go kupić tym bardziej, że jego cena jest całkiem korzystna, bo za 150 ml zapłaciłam 25zł.

 
Od producenta: Utrwala każdy rodzaj makijażu pokrywając go niewidzialną powłoką, która przedłuża trwałość oraz zabezpiecza przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi (upał, deszcz, pot, zanieczyszczenia). Zapewnia trwałość i wodoodporność.
Zazwyczaj staram się unikać takich produktów, bo na co dzień taka dodatkowo warstwa makijażu jest dla mnie po prostu zbędna. Miałam jedynie styczność z mgiełką utrwalającą ELF, która bardziej sprawdzała się u mnie do ujednolicenia,scalenia i wykończenia makijażu. Z przedłużeniem trwałości miała niestety niewiele wspólnego. Jestem natomiast bardzo ciekawa tej nowości Kobo. Wczoraj użyłam go pierwszy raz i na razie mogę napisać, że stopień utrwalenia jest całkiem zadowalający. W sobotę będę miała okazję go przetestować w dość ekstremalnych warunkach. Wybieram się na wesele i mam nadzieję, że dzięki temu produktowi mój makijaż pozostanie w stanie nienaruszonym przez całą noc.

8 komentarzy:

 1. czekam na recenzję jego, bo jeśli okażę się super- kupuję go! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna sprawa z tym drogeryjnym fixerem, jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również czekam na recenzję, bo zapowiada się ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. czekam jak najszybciej na recenzję, bo właśnie potrzebuję kupić fixer i zastanawiam się jaki:) używałam tylko kryolanu, który był świetny, ale może znajdę coś tańszego równie dobrego:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa jestem jak się sprawdził :)

  OdpowiedzUsuń

♥ dziękuje
♥ wszystkich stałych i nowych czytelników ściskam bardzo gorąco!